Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ АО79.24

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 1.0/1
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 06:30 0 📌
Мукачево 07:20 07:30 44 89.00 📌
Сан.карпати 07:49 07:52 61 124.00
Свалява 08:05 08:10 72 148.00 📌
Н.ворота 08:45 08:47 107 217.00
В.ворота 08:58 09:00 113 234.00
Воловець (2) 09:20 09:22 120 234.00 📌
Пилипець 09:30 09:32 139 275.00 📌
Ізки 09:34 09:36 141 295.00 📌
Келечин 09:41 09:43 145 295.00 📌
Репинне 09:54 09:56 155 316.00 📌
Сойми 10:01 10:03 159 316.00 📌
Міжгір'я 10:10 163 336.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 06:30
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 07:20 - 07:30
44 км
89.00 грн
🏠 3. Сан.карпати
🕑 07:49 - 07:52
61 км
124.00 грн
🏠 4. Свалява
🕑 08:05 - 08:10
72 км
148.00 грн
🏠 5. Н.ворота
🕑 08:45 - 08:47
107 км
217.00 грн
🏠 6. В.ворота
🕑 08:58 - 09:00
113 км
234.00 грн
🏠 7. Воловець (2)
🕑 09:20 - 09:22
120 км
234.00 грн
🏠 8. Пилипець
🕑 09:30 - 09:32
139 км
275.00 грн
🏠 9. Ізки
🕑 09:34 - 09:36
141 км
295.00 грн
🏠 10. Келечин
🕑 09:41 - 09:43
145 км
295.00 грн
🏠 11. Репинне
🕑 09:54 - 09:56
155 км
316.00 грн
🏠 12. Сойми
🕑 10:01 - 10:03
159 км
316.00 грн
🏠 13. Міжгір'я
🕑 10:10
163 км
336.00 грн
1.0/1