Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ АО79.20

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 11:30 0 📌
Мукачево 12:25 12:30 44 80.00 📌
Свалява 13:10 13:15 71 125.00 📌
Н.ворота 14:00 14:02 107 193.00
В.ворота 14:07 14:09 111 209.00
Воловець (2) 14:18 14:20 120 209.00 📌
Гукливий 14:32 14:34 126 227.00 📌
Подобовець 14:42 14:44 133 245.00 📌
Розтока 15:00 15:02 134 245.00
Пилипець Аз 15:10 15:12 137 245.00 📌
Ізки 15:20 15:22 140 245.00 📌
Келечин 15:30 15:32 143 263.00 📌
Річка 15:38 15:40 147 263.00 📌
Репинне 15:50 15:52 152 281.00 📌
Сойми 15:57 15:59 155 281.00 📌
Міжгір'я 16:05 161 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 11:30
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 12:25 - 12:30
44 км
80.00 грн
🏠 3. Свалява
🕑 13:10 - 13:15
71 км
125.00 грн
🏠 4. Н.ворота
🕑 14:00 - 14:02
107 км
193.00 грн
🏠 5. В.ворота
🕑 14:07 - 14:09
111 км
209.00 грн
🏠 6. Воловець (2)
🕑 14:18 - 14:20
120 км
209.00 грн
🏠 7. Гукливий
🕑 14:32 - 14:34
126 км
227.00 грн
🏠 8. Подобовець
🕑 14:42 - 14:44
133 км
245.00 грн
🏠 9. Розтока
🕑 15:00 - 15:02
134 км
245.00 грн
🏠 10. Пилипець Аз
🕑 15:10 - 15:12
137 км
245.00 грн
🏠 11. Ізки
🕑 15:20 - 15:22
140 км
245.00 грн
🏠 12. Келечин
🕑 15:30 - 15:32
143 км
263.00 грн
🏠 13. Річка
🕑 15:38 - 15:40
147 км
263.00 грн
🏠 14. Репинне
🕑 15:50 - 15:52
152 км
281.00 грн
🏠 15. Сойми
🕑 15:57 - 15:59
155 км
281.00 грн
🏠 16. Міжгір'я
🕑 16:05
161 км
299.00 грн
0.0/0