Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: БОГДАН АО9212 -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТ

Регулярність: 95

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 5.0/1
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 13:40 0 📌
Мукачево 14:30 14:40 44 79.00 📌
Сан.карпати 15:00 15:01 59 103.00
Н.ворота 15:45 15:47 107 193.00
В.ворота 15:58 15:59 111 208.00
Воловець (2) 16:08 16:10 120 208.00 📌
Гукливий 16:16 16:17 126 227.00 📌
Подобовець 16:27 16:28 133 245.00 📌
Розтока 16:30 16:31 134 245.00
Пилипець 16:36 16:37 137 245.00 📌
Ізки 16:42 16:43 140 245.00 📌
Келечин 16:45 16:46 143 263.00 📌
Річка 16:52 16:53 147 263.00 📌
Репинне 17:00 17:01 152 281.00 📌
Сойми 17:07 17:08 155 281.00 📌
Сан.верховина 17:09 17:10 156 281.00
Міжгір'я 17:15 161 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 13:40
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 14:30 - 14:40
44 км
79.00 грн
🏠 3. Сан.карпати
🕑 15:00 - 15:01
59 км
103.00 грн
🏠 4. Н.ворота
🕑 15:45 - 15:47
107 км
193.00 грн
🏠 5. В.ворота
🕑 15:58 - 15:59
111 км
208.00 грн
🏠 6. Воловець (2)
🕑 16:08 - 16:10
120 км
208.00 грн
🏠 7. Гукливий
🕑 16:16 - 16:17
126 км
227.00 грн
🏠 8. Подобовець
🕑 16:27 - 16:28
133 км
245.00 грн
🏠 9. Розтока
🕑 16:30 - 16:31
134 км
245.00 грн
🏠 10. Пилипець
🕑 16:36 - 16:37
137 км
245.00 грн
🏠 11. Ізки
🕑 16:42 - 16:43
140 км
245.00 грн
🏠 12. Келечин
🕑 16:45 - 16:46
143 км
263.00 грн
🏠 13. Річка
🕑 16:52 - 16:53
147 км
263.00 грн
🏠 14. Репинне
🕑 17:00 - 17:01
152 км
281.00 грн
🏠 15. Сойми
🕑 17:07 - 17:08
155 км
281.00 грн
🏠 16. Сан.верховина
🕑 17:09 - 17:10
156 км
281.00 грн
🏠 17. Міжгір'я
🕑 17:15
161 км
299.00 грн
5.0/1