Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Колочава#

Деталі рейсу

Автобус: ТЕМСА ПРЕСТИЖ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 14:40 0 📌
Мукачево 15:40 15:50 44 79.00 📌
Н.ворота 16:54 16:55 105 193.00
В.ворота 17:02 17:03 111 208.00
Воловець (2) 17:15 17:17 120 208.00 📌
Гукливий 17:26 17:27 126 227.00 📌
Подобовець 17:36 17:37 133 245.00 📌
Розтока 17:39 17:40 134 245.00
Пилипець 17:45 17:46 137 245.00 📌
Ізки 17:50 17:51 140 245.00 📌
Річка 18:01 18:02 147 263.00 📌
Репинне 18:12 18:13 152 281.00 📌
Сойми 18:18 18:19 155 281.00 📌
Сан.верховина 18:21 18:22 156 281.00
Міжгір'я 18:28 18:30 161 299.00 📌
Синевир 19:00 19:01 180 317.00 📌
Негровець 19:09 19:10 185 336.00 📌
Колочава 19:22 191 354.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 14:40
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 15:40 - 15:50
44 км
79.00 грн
🏠 3. Н.ворота
🕑 16:54 - 16:55
105 км
193.00 грн
🏠 4. В.ворота
🕑 17:02 - 17:03
111 км
208.00 грн
🏠 5. Воловець (2)
🕑 17:15 - 17:17
120 км
208.00 грн
🏠 6. Гукливий
🕑 17:26 - 17:27
126 км
227.00 грн
🏠 7. Подобовець
🕑 17:36 - 17:37
133 км
245.00 грн
🏠 8. Розтока
🕑 17:39 - 17:40
134 км
245.00 грн
🏠 9. Пилипець
🕑 17:45 - 17:46
137 км
245.00 грн
🏠 10. Ізки
🕑 17:50 - 17:51
140 км
245.00 грн
🏠 11. Річка
🕑 18:01 - 18:02
147 км
263.00 грн
🏠 12. Репинне
🕑 18:12 - 18:13
152 км
281.00 грн
🏠 13. Сойми
🕑 18:18 - 18:19
155 км
281.00 грн
🏠 14. Сан.верховина
🕑 18:21 - 18:22
156 км
281.00 грн
🏠 15. Міжгір'я
🕑 18:28 - 18:30
161 км
299.00 грн
🏠 16. Синевир
🕑 19:00 - 19:01
180 км
317.00 грн
🏠 17. Негровець
🕑 19:09 - 19:10
185 км
336.00 грн
🏠 18. Колочава
🕑 19:22
191 км
354.00 грн
0.0/0