Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Колочава#

Деталі рейсу

Автобус: БОГДАН АО9212

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 94

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 15:30 0 📌
Мукачево 16:20 16:30 44 79.00 📌
Н.ворота 17:29 17:30 104 193.00
В.ворота 17:45 17:46 111 208.00
Воловець (2) 18:04 18:05 121 227.00 📌
Пилипець 18:20 18:21 137 245.00 📌
Ізки 18:33 18:34 140 245.00 📌
Келечин 18:41 18:42 143 263.00 📌
Репинне 18:45 18:46 152 281.00 📌
Сойми 18:53 18:54 155 281.00 📌
Міжгір'я 19:00 19:02 161 299.00 📌
Синевир 19:32 19:34 180 317.00 📌
Негровець 19:38 19:40 186 336.00 📌
Колочава 19:56 191 354.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 15:30
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 16:20 - 16:30
44 км
79.00 грн
🏠 3. Н.ворота
🕑 17:29 - 17:30
104 км
193.00 грн
🏠 4. В.ворота
🕑 17:45 - 17:46
111 км
208.00 грн
🏠 5. Воловець (2)
🕑 18:04 - 18:05
121 км
227.00 грн
🏠 6. Пилипець
🕑 18:20 - 18:21
137 км
245.00 грн
🏠 7. Ізки
🕑 18:33 - 18:34
140 км
245.00 грн
🏠 8. Келечин
🕑 18:41 - 18:42
143 км
263.00 грн
🏠 9. Репинне
🕑 18:45 - 18:46
152 км
281.00 грн
🏠 10. Сойми
🕑 18:53 - 18:54
155 км
281.00 грн
🏠 11. Міжгір'я
🕑 19:00 - 19:02
161 км
299.00 грн
🏠 12. Синевир
🕑 19:32 - 19:34
180 км
317.00 грн
🏠 13. Негровець
🕑 19:38 - 19:40
186 км
336.00 грн
🏠 14. Колочава
🕑 19:56
191 км
354.00 грн
0.0/0