Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: БОГДАН АО9212

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 08:00 0 📌
Мукачево 08:50 09:00 44 79.00 📌
Сан.карпати 09:24 09:25 61 110.00
Свалява 09:42 09:49 72 132.00 📌
Ганьковиця 10:08 10:10 88 161.00 📌
Н.ворота 10:28 10:30 106 193.00
В.ворота 10:40 10:42 113 208.00
Воловець (2) 10:58 11:00 122 227.00 📌
Подобовець 11:18 11:20 135 245.00 📌
Пилипець 11:26 11:28 139 245.00 📌
Ізки 11:33 11:35 141 263.00 📌
Келечин 11:41 11:43 145 263.00 📌
Репинне 11:58 12:00 155 281.00 📌
Сойми 12:06 12:08 159 281.00 📌
Міжгір'я 12:14 163 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 08:00
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 08:50 - 09:00
44 км
79.00 грн
🏠 3. Сан.карпати
🕑 09:24 - 09:25
61 км
110.00 грн
🏠 4. Свалява
🕑 09:42 - 09:49
72 км
132.00 грн
🏠 5. Ганьковиця
🕑 10:08 - 10:10
88 км
161.00 грн
🏠 6. Н.ворота
🕑 10:28 - 10:30
106 км
193.00 грн
🏠 7. В.ворота
🕑 10:40 - 10:42
113 км
208.00 грн
🏠 8. Воловець (2)
🕑 10:58 - 11:00
122 км
227.00 грн
🏠 9. Подобовець
🕑 11:18 - 11:20
135 км
245.00 грн
🏠 10. Пилипець
🕑 11:26 - 11:28
139 км
245.00 грн
🏠 11. Ізки
🕑 11:33 - 11:35
141 км
263.00 грн
🏠 12. Келечин
🕑 11:41 - 11:43
145 км
263.00 грн
🏠 13. Репинне
🕑 11:58 - 12:00
155 км
281.00 грн
🏠 14. Сойми
🕑 12:06 - 12:08
159 км
281.00 грн
🏠 15. Міжгір'я
🕑 12:14
163 км
299.00 грн
0.0/0