Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС БЕНЦ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 10:00 0 📌
Мукачево 11:05 11:10 44 79.00 📌
Свалява 11:50 11:55 71 125.00 📌
Н.ворота 12:28 12:30 107 193.00
В.ворота 12:33 12:35 111 208.00
Воловець (2) 12:48 12:50 120 208.00 📌
Гукливий 13:08 13:10 126 227.00 📌
Подобовець 13:20 13:22 130 227.00 📌
Пилипець 13:34 13:36 137 245.00 📌
Ізки 13:51 13:53 140 245.00 📌
Келечин 14:00 14:02 143 263.00 📌
Репинне 14:20 14:22 152 281.00 📌
Сойми 14:29 14:31 155 281.00 📌
Міжгір'я 14:43 162 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 10:00
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 11:05 - 11:10
44 км
79.00 грн
🏠 3. Свалява
🕑 11:50 - 11:55
71 км
125.00 грн
🏠 4. Н.ворота
🕑 12:28 - 12:30
107 км
193.00 грн
🏠 5. В.ворота
🕑 12:33 - 12:35
111 км
208.00 грн
🏠 6. Воловець (2)
🕑 12:48 - 12:50
120 км
208.00 грн
🏠 7. Гукливий
🕑 13:08 - 13:10
126 км
227.00 грн
🏠 8. Подобовець
🕑 13:20 - 13:22
130 км
227.00 грн
🏠 9. Пилипець
🕑 13:34 - 13:36
137 км
245.00 грн
🏠 10. Ізки
🕑 13:51 - 13:53
140 км
245.00 грн
🏠 11. Келечин
🕑 14:00 - 14:02
143 км
263.00 грн
🏠 12. Репинне
🕑 14:20 - 14:22
152 км
281.00 грн
🏠 13. Сойми
🕑 14:29 - 14:31
155 км
281.00 грн
🏠 14. Міжгір'я
🕑 14:43
162 км
299.00 грн
0.0/0