Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: БОГДАН АО92

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 84

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 14:00 0 📌
Середнє 14:17 14:18 20 36.00 📌
Мукачево 14:50 15:00 44 79.00 📌
Сан.карпати 15:18 15:19 59 103.00
В.ворота 16:11 16:12 111 208.00
Воловець (2) 16:20 16:22 120 208.00 📌
Гукливий 16:37 16:38 126 227.00 📌
Подобовець 16:52 16:53 133 245.00 📌
Розтока 16:55 16:56 134 245.00
Пилипець 16:59 17:00 137 245.00 📌
Ізки 17:04 17:05 140 245.00 📌
Келечин 17:07 17:08 143 263.00 📌
Річка 17:10 17:11 147 263.00 📌
Репинне 17:13 17:14 152 281.00 📌
Сойми 17:16 17:17 155 281.00 📌
Міжгір'я 17:20 161 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 14:00
0 км

🏠 2. Середнє
🕑 14:17 - 14:18
20 км
36.00 грн
🏠 3. Мукачево
🕑 14:50 - 15:00
44 км
79.00 грн
🏠 4. Сан.карпати
🕑 15:18 - 15:19
59 км
103.00 грн
🏠 5. В.ворота
🕑 16:11 - 16:12
111 км
208.00 грн
🏠 6. Воловець (2)
🕑 16:20 - 16:22
120 км
208.00 грн
🏠 7. Гукливий
🕑 16:37 - 16:38
126 км
227.00 грн
🏠 8. Подобовець
🕑 16:52 - 16:53
133 км
245.00 грн
🏠 9. Розтока
🕑 16:55 - 16:56
134 км
245.00 грн
🏠 10. Пилипець
🕑 16:59 - 17:00
137 км
245.00 грн
🏠 11. Ізки
🕑 17:04 - 17:05
140 км
245.00 грн
🏠 12. Келечин
🕑 17:07 - 17:08
143 км
263.00 грн
🏠 13. Річка
🕑 17:10 - 17:11
147 км
263.00 грн
🏠 14. Репинне
🕑 17:13 - 17:14
152 км
281.00 грн
🏠 15. Сойми
🕑 17:16 - 17:17
155 км
281.00 грн
🏠 16. Міжгір'я
🕑 17:20
161 км
299.00 грн
0.0/0