Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: МЕРС SPRINTER

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 10:50 0 📌
Мукачево 11:30 11:45 44 89.00 📌
Сан.карпати 12:05 12:06 59 116.00
Н.ворота 12:45 12:46 107 217.00
В.ворота 12:50 12:51 111 234.00
Воловець 13:05 13:06 120 234.00 📌
Гукливий 13:12 13:13 126 254.00 📌
Подобовець 13:30 13:31 133 275.00 📌
Розтока 13:35 13:36 134 275.00
Пилипець Аз 13:44 13:45 137 275.00 📌
Ізки 13:49 13:50 140 275.00 📌
Н.студений 13:54 13:55 142 295.00
Келечин 13:59 14:00 143 295.00 📌
В.студений 14:05 14:06 146 295.00
Репинне 14:09 14:10 152 316.00 📌
Сойми 14:14 14:15 155 316.00 📌
Міжгір'я 14:19 161 336.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 10:50
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 11:30 - 11:45
44 км
89.00 грн
🏠 3. Сан.карпати
🕑 12:05 - 12:06
59 км
116.00 грн
🏠 4. Н.ворота
🕑 12:45 - 12:46
107 км
217.00 грн
🏠 5. В.ворота
🕑 12:50 - 12:51
111 км
234.00 грн
🏠 6. Воловець
🕑 13:05 - 13:06
120 км
234.00 грн
🏠 7. Гукливий
🕑 13:12 - 13:13
126 км
254.00 грн
🏠 8. Подобовець
🕑 13:30 - 13:31
133 км
275.00 грн
🏠 9. Розтока
🕑 13:35 - 13:36
134 км
275.00 грн
🏠 10. Пилипець Аз
🕑 13:44 - 13:45
137 км
275.00 грн
🏠 11. Ізки
🕑 13:49 - 13:50
140 км
275.00 грн
🏠 12. Н.студений
🕑 13:54 - 13:55
142 км
295.00 грн
🏠 13. Келечин
🕑 13:59 - 14:00
143 км
295.00 грн
🏠 14. В.студений
🕑 14:05 - 14:06
146 км
295.00 грн
🏠 15. Репинне
🕑 14:09 - 14:10
152 км
316.00 грн
🏠 16. Сойми
🕑 14:14 - 14:15
155 км
316.00 грн
🏠 17. Міжгір'я
🕑 14:19
161 км
336.00 грн
0.0/0