Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: МІТСУБІСІ ПРЕСТИЖ -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТ

Регулярність: 95

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 16:30 0 📌
Середнє 16:47 16:48 20 37.00 📌
Сан.карпати 17:29 17:30 59 104.00
Свалява 17:48 17:50 71 125.00 📌
Н.ворота 18:40 18:41 107 193.00
В.ворота 18:46 18:47 111 209.00
Воловець (2) 18:54 18:55 120 209.00 📌
Гукливий 19:03 19:04 126 227.00 📌
Подобовець 19:14 19:15 133 245.00 📌
Розтока 19:18 19:19 134 245.00
Пилипець 19:24 19:25 137 245.00 📌
Ізки 19:30 19:31 140 245.00 📌
Келечин 19:36 19:37 143 263.00 📌
Річка 19:41 19:42 147 263.00 📌
Репинне 19:50 19:51 152 281.00 📌
Сойми 19:53 19:54 155 281.00 📌
Міжгір'я 20:00 161 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 16:30
0 км

🏠 2. Середнє
🕑 16:47 - 16:48
20 км
37.00 грн
🏠 3. Сан.карпати
🕑 17:29 - 17:30
59 км
104.00 грн
🏠 4. Свалява
🕑 17:48 - 17:50
71 км
125.00 грн
🏠 5. Н.ворота
🕑 18:40 - 18:41
107 км
193.00 грн
🏠 6. В.ворота
🕑 18:46 - 18:47
111 км
209.00 грн
🏠 7. Воловець (2)
🕑 18:54 - 18:55
120 км
209.00 грн
🏠 8. Гукливий
🕑 19:03 - 19:04
126 км
227.00 грн
🏠 9. Подобовець
🕑 19:14 - 19:15
133 км
245.00 грн
🏠 10. Розтока
🕑 19:18 - 19:19
134 км
245.00 грн
🏠 11. Пилипець
🕑 19:24 - 19:25
137 км
245.00 грн
🏠 12. Ізки
🕑 19:30 - 19:31
140 км
245.00 грн
🏠 13. Келечин
🕑 19:36 - 19:37
143 км
263.00 грн
🏠 14. Річка
🕑 19:41 - 19:42
147 км
263.00 грн
🏠 15. Репинне
🕑 19:50 - 19:51
152 км
281.00 грн
🏠 16. Сойми
🕑 19:53 - 19:54
155 км
281.00 грн
🏠 17. Міжгір'я
🕑 20:00
161 км
299.00 грн
0.0/0