Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Торунь#

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ АО79-25

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 13:10 0 📌
Мукачево 14:00 14:10 44 📌
Свалява 14:45 14:50 71 48.00 📌
В.ворота 15:31 15:32 111 118.00
Воловець (2) 15:43 15:45 120 140.00 📌
Пилипець 16:05 16:07 137 169.00 📌
Ізки 16:11 16:13 140 176.00 📌
Келечин 16:17 16:19 143 176.00 📌
Репинне 16:28 16:30 152 193.00 📌
Сойми Аз 16:35 16:37 155 209.00 📌
Міжгір'я 16:46 16:51 162 209.00
Майдан 17:11 17:13 173 227.00 📌
Торунь 17:30 183 245.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 13:10
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 14:00 - 14:10
44 км

🏠 3. Свалява
🕑 14:45 - 14:50
71 км
48.00 грн
🏠 4. В.ворота
🕑 15:31 - 15:32
111 км
118.00 грн
🏠 5. Воловець (2)
🕑 15:43 - 15:45
120 км
140.00 грн
🏠 6. Пилипець
🕑 16:05 - 16:07
137 км
169.00 грн
🏠 7. Ізки
🕑 16:11 - 16:13
140 км
176.00 грн
🏠 8. Келечин
🕑 16:17 - 16:19
143 км
176.00 грн
🏠 9. Репинне
🕑 16:28 - 16:30
152 км
193.00 грн
🏠 10. Сойми Аз
🕑 16:35 - 16:37
155 км
209.00 грн
🏠 11. Міжгір'я
🕑 16:46 - 16:51
162 км
209.00 грн
🏠 12. Майдан
🕑 17:11 - 17:13
173 км
227.00 грн
🏠 13. Торунь
🕑 17:30
183 км
245.00 грн
0.0/0