Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-21 -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТ

Регулярність: 77

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 12:30 0 📌
Мукачево 13:15 13:25 44 📌
Свалява 13:55 14:00 74 54.00 📌
Н.ворота 14:25 14:30 105 110.00
Воловець (2) 14:39 14:40 116 132.00 📌
Пилипець 15:15 15:17 137 168.00 📌
Ізки 15:20 15:22 140 176.00 📌
Келечин 15:25 15:27 143 176.00 📌
Репинне 15:38 15:40 152 193.00 📌
Сойми 15:45 15:47 155 208.00 📌
Міжгір'я 16:00 162 208.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 12:30
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 13:15 - 13:25
44 км

🏠 3. Свалява
🕑 13:55 - 14:00
74 км
54.00 грн
🏠 4. Н.ворота
🕑 14:25 - 14:30
105 км
110.00 грн
🏠 5. Воловець (2)
🕑 14:39 - 14:40
116 км
132.00 грн
🏠 6. Пилипець
🕑 15:15 - 15:17
137 км
168.00 грн
🏠 7. Ізки
🕑 15:20 - 15:22
140 км
176.00 грн
🏠 8. Келечин
🕑 15:25 - 15:27
143 км
176.00 грн
🏠 9. Репинне
🕑 15:38 - 15:40
152 км
193.00 грн
🏠 10. Сойми
🕑 15:45 - 15:47
155 км
208.00 грн
🏠 11. Міжгір'я
🕑 16:00
162 км
208.00 грн
0.0/0