Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Міжгір'я

Деталі рейсу

Автобус: БОГДАН АО92

Дні відправлення: СБ

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: УЖГОРОД

Телефон автостанції УЖГОРОД: 03122-32127

Станом на: 7/17/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 17:40 0 📌
Сан.карпати 18:30 18:32 59 103.00
В.ворота 19:08 19:10 111 208.00
Воловець (2) 19:30 19:32 120 208.00 📌
Гукливий 20:27 20:28 126 227.00 📌
Подобовець 20:35 20:36 133 245.00 📌
Розтока 20:38 20:39 134 245.00
Пилипець 20:44 20:45 137 245.00 📌
Ізки 20:49 20:50 140 245.00 📌
Келечин 20:55 20:56 143 263.00 📌
Річка 21:00 21:01 147 263.00 📌
Репинне 21:05 21:06 152 281.00 📌
Сойми 21:10 21:11 155 281.00 📌
Міжгір'я 21:15 161 299.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 17:40
0 км

🏠 2. Сан.карпати
🕑 18:30 - 18:32
59 км
103.00 грн
🏠 3. В.ворота
🕑 19:08 - 19:10
111 км
208.00 грн
🏠 4. Воловець (2)
🕑 19:30 - 19:32
120 км
208.00 грн
🏠 5. Гукливий
🕑 20:27 - 20:28
126 км
227.00 грн
🏠 6. Подобовець
🕑 20:35 - 20:36
133 км
245.00 грн
🏠 7. Розтока
🕑 20:38 - 20:39
134 км
245.00 грн
🏠 8. Пилипець
🕑 20:44 - 20:45
137 км
245.00 грн
🏠 9. Ізки
🕑 20:49 - 20:50
140 км
245.00 грн
🏠 10. Келечин
🕑 20:55 - 20:56
143 км
263.00 грн
🏠 11. Річка
🕑 21:00 - 21:01
147 км
263.00 грн
🏠 12. Репинне
🕑 21:05 - 21:06
152 км
281.00 грн
🏠 13. Сойми
🕑 21:10 - 21:11
155 км
281.00 грн
🏠 14. Міжгір'я
🕑 21:15
161 км
299.00 грн
0.0/0