Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Міжгір'я - Ужгород

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Міжгір'я 14:05 0 📌
Сойми 14:11 14:13 4 📌
Репинне 14:19 14:21 8 📌
Келечин 14:36 14:38 18 📌
Ізки 14:44 14:46 22 📌
Пилипець 14:51 14:53 24 📌
Подобовець 14:59 15:01 28 📌
Воловець (2) 15:19 15:21 41 📌
В.ворота 15:37 15:39 50
Н.ворота 15:39 15:40 57
Ганьковиця 15:58 16:00 74 📌
Свалява 16:24 16:30 91 📌
Сан.карпати 16:44 16:45 102
Мукачево 17:09 17:14 119 📌
Ужгород 18:05 163 79.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Міжгір'я
🕑 14:05
0 км

🏠 2. Сойми
🕑 14:11 - 14:13
4 км

🏠 3. Репинне
🕑 14:19 - 14:21
8 км

🏠 4. Келечин
🕑 14:36 - 14:38
18 км

🏠 5. Ізки
🕑 14:44 - 14:46
22 км

🏠 6. Пилипець
🕑 14:51 - 14:53
24 км

🏠 7. Подобовець
🕑 14:59 - 15:01
28 км

🏠 8. Воловець (2)
🕑 15:19 - 15:21
41 км

🏠 9. В.ворота
🕑 15:37 - 15:39
50 км

🏠 10. Н.ворота
🕑 15:39 - 15:40
57 км

🏠 11. Ганьковиця
🕑 15:58 - 16:00
74 км

🏠 12. Свалява
🕑 16:24 - 16:30
91 км

🏠 13. Сан.карпати
🕑 16:44 - 16:45
102 км

🏠 14. Мукачево
🕑 17:09 - 17:14
119 км

🏠 15. Ужгород
🕑 18:05
163 км
79.00 грн
0.0/0