Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Міжгір'я - Ужгород

Деталі рейсу

Автобус: БОГДАН АО92

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 87

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 5.0/1
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Міжгір'я 08:20 0 📌
Сойми 08:26 08:28 6 📌
Репинне 08:32 08:34 9 📌
Річка 08:39 08:41 14 📌
Келечин 08:45 08:47 18 📌
Ізки 08:51 08:53 21 📌
Пилипець 08:57 08:59 24 📌
Розтока 09:02 09:03 27
Подобовець 09:05 09:06 28 📌
Гукливий 09:21 09:22 35 📌
Воловець (2) 09:28 09:30 41 📌
В.ворота 09:38 09:39 50
Сан.карпати 10:24 10:25 102
Мукачево 10:45 10:50 117 📌
Середнє 11:22 11:23 141 43.00 📌
Ужгород 11:40 161 79.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Міжгір'я
🕑 08:20
0 км

🏠 2. Сойми
🕑 08:26 - 08:28
6 км

🏠 3. Репинне
🕑 08:32 - 08:34
9 км

🏠 4. Річка
🕑 08:39 - 08:41
14 км

🏠 5. Келечин
🕑 08:45 - 08:47
18 км

🏠 6. Ізки
🕑 08:51 - 08:53
21 км

🏠 7. Пилипець
🕑 08:57 - 08:59
24 км

🏠 8. Розтока
🕑 09:02 - 09:03
27 км

🏠 9. Подобовець
🕑 09:05 - 09:06
28 км

🏠 10. Гукливий
🕑 09:21 - 09:22
35 км

🏠 11. Воловець (2)
🕑 09:28 - 09:30
41 км

🏠 12. В.ворота
🕑 09:38 - 09:39
50 км

🏠 13. Сан.карпати
🕑 10:24 - 10:25
102 км

🏠 14. Мукачево
🕑 10:45 - 10:50
117 км

🏠 15. Середнє
🕑 11:22 - 11:23
141 км
43.00 грн
🏠 16. Ужгород
🕑 11:40
161 км
79.00 грн
5.0/1