Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Ужгород - Синевир#

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС БЕНЦ -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТ

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Ужгород 11:55 0 📌
Мукачево 12:55 13:00 44 📌
Н.ворота 13:59 14:00 107 110.00
В.ворота 14:05 14:06 111 118.00
Воловець (2) 14:15 14:17 117 132.00 📌
Подобовець 14:27 14:28 130 154.00 📌
Пилипець 14:35 14:36 134 161.00 📌
Ізки 14:42 14:43 137 168.00 📌
Келечин 14:49 14:50 140 176.00 📌
Репинне 15:07 15:08 149 193.00 📌
Сойми 15:13 15:14 152 193.00 📌
Міжгір'я 15:20 15:23 158 208.00 📌
Синевир 15:55 177 245.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Ужгород
🕑 11:55
0 км

🏠 2. Мукачево
🕑 12:55 - 13:00
44 км

🏠 3. Н.ворота
🕑 13:59 - 14:00
107 км
110.00 грн
🏠 4. В.ворота
🕑 14:05 - 14:06
111 км
118.00 грн
🏠 5. Воловець (2)
🕑 14:15 - 14:17
117 км
132.00 грн
🏠 6. Подобовець
🕑 14:27 - 14:28
130 км
154.00 грн
🏠 7. Пилипець
🕑 14:35 - 14:36
134 км
161.00 грн
🏠 8. Ізки
🕑 14:42 - 14:43
137 км
168.00 грн
🏠 9. Келечин
🕑 14:49 - 14:50
140 км
176.00 грн
🏠 10. Репинне
🕑 15:07 - 15:08
149 км
193.00 грн
🏠 11. Сойми
🕑 15:13 - 15:14
152 км
193.00 грн
🏠 12. Міжгір'я
🕑 15:20 - 15:23
158 км
208.00 грн
🏠 13. Синевир
🕑 15:55
177 км
245.00 грн
0.0/0