Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Міжгір'я - Ужгород

Деталі рейсу

Автобус: МІТСУБІСІ ПРЕСТИЖ -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТ

Регулярність: 95

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Міжгір'я 09:30 0 📌
Сойми 09:37 09:38 6 📌
Репинне 09:44 09:45 9 📌
Річка 09:50 09:51 14 📌
Келечин 09:56 09:57 18 📌
Ізки 10:01 10:02 21 📌
Пилипець 10:06 10:07 24 📌
Розтока 10:11 10:12 27
Подобовець 10:14 10:15 28 📌
Гукливий 10:20 10:21 35 📌
Воловець (2) 10:29 10:30 41 📌
В.ворота 10:44 10:45 50
Н.ворота 11:00 11:05 54
Свалява 11:50 12:00 90 📌
Сан.карпати 12:19 12:20 102
Мукачево 12:34 12:37 117 📌
Середнє 13:13 13:14 141 44.00 📌
Ужгород 13:30 161 80.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Міжгір'я
🕑 09:30
0 км

🏠 2. Сойми
🕑 09:37 - 09:38
6 км

🏠 3. Репинне
🕑 09:44 - 09:45
9 км

🏠 4. Річка
🕑 09:50 - 09:51
14 км

🏠 5. Келечин
🕑 09:56 - 09:57
18 км

🏠 6. Ізки
🕑 10:01 - 10:02
21 км

🏠 7. Пилипець
🕑 10:06 - 10:07
24 км

🏠 8. Розтока
🕑 10:11 - 10:12
27 км

🏠 9. Подобовець
🕑 10:14 - 10:15
28 км

🏠 10. Гукливий
🕑 10:20 - 10:21
35 км

🏠 11. Воловець (2)
🕑 10:29 - 10:30
41 км

🏠 12. В.ворота
🕑 10:44 - 10:45
50 км

🏠 13. Н.ворота
🕑 11:00 - 11:05
54 км

🏠 14. Свалява
🕑 11:50 - 12:00
90 км

🏠 15. Сан.карпати
🕑 12:19 - 12:20
102 км

🏠 16. Мукачево
🕑 12:34 - 12:37
117 км

🏠 17. Середнє
🕑 13:13 - 13:14
141 км
44.00 грн
🏠 18. Ужгород
🕑 13:30
161 км
80.00 грн
0.0/0