Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Міжгір'я - Ужгород

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ АО79.24

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 93

Показати інші рейси в місті: МУКАЧЕВО

Телефон автостанції МУКАЧЕВО: 03131-21492, 03131-21471

Станом на: 7/11/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Міжгір'я 11:00 0 📌
Сойми 11:05 11:07 4 📌
Репинне 11:12 11:14 8 📌
Келечин 11:25 11:27 18 📌
Ізки 11:33 11:35 22 📌
Пилипець 11:37 11:39 24 📌
Воловець (2) 11:57 11:59 43 📌
В.ворота 12:10 12:12 50
Свалява 13:15 13:20 91 📌
Сан.карпати 13:32 13:35 102
Мукачево 13:55 14:00 119 📌
Ужгород 14:45 163 89.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Міжгір'я
🕑 11:00
0 км

🏠 2. Сойми
🕑 11:05 - 11:07
4 км

🏠 3. Репинне
🕑 11:12 - 11:14
8 км

🏠 4. Келечин
🕑 11:25 - 11:27
18 км

🏠 5. Ізки
🕑 11:33 - 11:35
22 км

🏠 6. Пилипець
🕑 11:37 - 11:39
24 км

🏠 7. Воловець (2)
🕑 11:57 - 11:59
43 км

🏠 8. В.ворота
🕑 12:10 - 12:12
50 км

🏠 9. Свалява
🕑 13:15 - 13:20
91 км

🏠 10. Сан.карпати
🕑 13:32 - 13:35
102 км

🏠 11. Мукачево
🕑 13:55 - 14:00
119 км

🏠 12. Ужгород
🕑 14:45
163 км
89.00 грн
0.0/0